Комунікаційна платформа ДЕТІНІЗАЦІЯ – ЦЕ ЦИВІЛІЗАЦІЯ стала партнером Форуму ЕБА: «Детінізація – цивілізація 2.0»
  • /
Сьогодні, в Україні існує 2 паралельні реальності. Прозорий бізнес, який сплачує необхідні податки і платежі, але щоразу зазнає фіскального тиску. Та тіньовий бізнес, який нівелює законодавчі вимоги, не сплачує податки та куди не ходять з перевірками перевіряючи органи.

Хоча втрати від тіні колосальні — як прозорих компаній, так і держави. Лише державний бюджет недоотримує: від сірого ринку побутової техніки — 5 млрд грн, нелегальної торгівлі тютюновими виробами — 16 млрд грн, від нелегального ринку алкоголю та спирту — близько 14 млрд грн, нелегального імпорту ювелірних виробів — 2 млрд грн, тощо.

Представники законослухняного бізнесу переконані, що так не може продовжуватись і замість того, аби збільшувати тиск та податкове навантаження на білий бізнес, варто спробувати врешті вивести економіку України з тіні та створити рівні та справедливі умови бізнесу для всіх.

Саме тому, 10 грудня об 11.00 відбудеться Бізнес Форум Детінізація — цивілізація 2.0.

Ми поговоримо про кейси щодо обсягів реалізації нелегальної або контрафактної продукції у різних сферах та втрати бізнесу і держави через тінь. Окремо приділимо увагу крокам, які мають бути зроблені державою для боротьби з тінню.

Адже наразі ми бачимо спроби в черговий раз відтермінувати/скасувати норми щодо застосування касових апаратів або програмних РРО, що не зовсім співвідноситься з декларованою політикою на обілення економіки.Більш детально тут:

https://eba.com.ua/event/forum-from-shadows-to-transparency-2-0-2021-11-25-14-57/?fbclid=IwAR2qDW36_jLmqer8xODDGn5NAp-QTD4xoVFhAGdg9X_bq0A4q8jeegXQxjc