«ПРРО це не тільки про економію часу, а й грошей», - Василь Гриб, начальник відділу технічної підтримки продаж компанії Фокстрот

  • /


Успішна детинізаційна реформа 2021 року – ПРРО вже працює та набирає обертів. Десятки тисяч підприємців в кінці 2021 року стали реєструвати програмні каси, та станом на середину січня 2022р зареєстровано вже більше 220 000 РРО/ПРРО. Процес фіскалізації, що є одним з елементів детінізації економіки триває, але слід зазначити що це в першу чергу, про прозорість і цивілізовані правила ведення бізнесу. А ще це про застосування бізнесом більш зручних та ефективних інструментів.

«Час обслуговування кліентів на касі з ПРРО зменшився у тричі порівняно з минулим роком, коли компанія працювала на звичайних, металевих РРО», - розповів учасник бізнес Форуму «Детінізація- цивілізація 2.0» Василь Гриб, начальник відділу технічної підтримки продаж компанії Фокстрот.

Пан Василь зазначив: «Ми говоримо про економію не тільки часу, а й грошей. Тобто в нас немає необхідності обслуговувати, оновлювати прошивку, якщо щось зламалося, або некоректнопрацює, Кожен ноутбук телефон - це потенційна каса. Порадувала й готовність покупців перейти на електронний чек – за останні 6 місяців тільки 40 споживачів звернулися до контакт-центру, аби ми надрукували паперовий фіскальний чек».

Одностайна позиція відповідального бізнесу, що слід поставити ПРРО і сплачувати податки.Більше тут: https://ua.interfax.com.ua/news/video/786643.html?fbclid=IwAR3czXNKOdWQcJjz81o9IbUboGtqtTHtANhGBQvwXCPhrb9YsK4cpxUMqwc