«Об'єднання зусиль держави та підприємців у впровадженні РРО (ПРРО) призведе до збільшення робочих місць та середньої заробітної плати», - Денис Шевчук, юрист компанії «Волхв»

  • /
З 1 січня 2022 року в Україні всі фізичні особи підприємці 2-4 груп зобов'язані використовувати касові апарати (реєстратори розрахункових операцій, РРО) в своїй роботі. Виключення складають ФОПи 1-й групи, та ті, хто працює з бізнесом (без проведення розрахункових операцій).
Серед деяких експертів існує думка, що впровадженням РРО/ПРРО влада прагне лише збільшити доходи бюджету будь-якою ціною.

Але, є й інший погляд на питання. «Серед європейських країн можна знайти приклади успішного впровадження РРО (ПРРО) у Швеції та більш близької до нас Грузії. Там, впровадження касових апаратів призвело до зменшення кількості підприємців, працюючих в «тіні», збільшення робочих місць та середньої заробітної плати. Об'єднання зусиль підприємців та держави може дати такі ж результати і в Україні», – прокоментував майбутню фіскалізацію в Україні Денис Шевчук, юрист Юридичної компанії "ВОЛХВ".

Більше тут: https://thepage.ua/finance/fiskalizaciya-fopov-ozhidaniya-ot-2022-goda