«Встановив ПРРО і збільшилась виручка, не такий страшний ПРРО як про нього говорять», - підприємець (ФОП 2 групи), Одеса

  • /

Доки протестувальники підвищують градус напруги через впровадження з 1січня 2022 року РРО/ПРРО та продовжують розкачувати та залякувати підприємницьке середовище, реальні торгівці вже почали їм користуватися.

Варто визнати, що РРО все ж таки працює на користь бізнесу. Такий висновок можливо зробити із допису у ФБ Данила Гетманцева, до якого звернувся один з ФОПів. Підприємець, який займається реалізацією канцтоварів в місті Одеса написав, що встановлення ПРРО дозволило йому мониторити продажі та викривати нечесних продавців.

«Торгую канцтоварами. Є три точки. Завжди був категорично проти РРО/ПРРО, навіть на мітинги приїздив. В грудні встановив ПРРО. Ніколи не думав, але хочу вам подякувати. В мене завжди були проблеми з продавцями. Підставляли свій товар, змінювали ціни… Як встановив ПРРО, виручка збільшилась. Бачу що продається кожен день. Отже не такий страшний ПРРО, як про нього говорять», - зізнається бізнесмен.

Більше тут: https://www.facebook.com/danil.getmantsev/posts/6844341525641131