«Раджу громадянам зберігати всі чеки», - Ніна Южаніна, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

  • /
Деолігархічний законопроект Кабміну № 5600, який вносить зміни у Податковий кодекс України гаряче обговорювали всі політичні сили, представники бізнесу, громадськість. До другого читання було подано майже 11 тисяч правок. Кількість правок кратно перевищує кількість норм проекту. Деякі норми законопроекту стосуються не тільки олігархів, але й безпосередньо пересічних громадян.

«Врахували мою поправку щодо права на податкову знижку з ПДФО за результатами 2021 та 2022 років для громадян, які понесли витрати на лікування від COVID-19, придбання лікарських засобів та/або виробів медичного призначення, необхідних для такого лікування, а також сплату страхових внесків за договорами страхування», - зазначила на своїй Фейсбук сторінці пані Южаніна.

«Право на зменшення річних доходів на суму таких витрат та повернення податку з бюджету (18% від таких витрат) матимуть як громадяни, які безпосередньо стикнулися з пандемією коронавірусу, так і члени їх сімей першого ступеня споріднення.

Тобто раджу громадянам зберігати всі чеки і скористатися таким правом, бо лікування досить дороге», - наголосила членкиня Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики.Більше тут: https://www.facebook.com/NinaIuzhanina/posts/1542461799447241